Парасюк знову начудив

Народний депутат України Володимир Парасюк пропонує влаштувати корупціонерам гладіаторські бої на виживання. Він готує відповідний законопроект.

За його слвами, коли в Україні до влади прийдуть люди, які будуть мати політичну волю по-справжньому боротися з корупцією, за донорські кошти буде побудована нова в’язниця для всіх, хто обкрадав державу. Наприклад, на острові Зміїному. Орієнтовна її вартість $25 млн.

“У цій в’язниці не буде ні стін, ні камер, ні будь-яких інших сучасних «благ». Це буде просто обнесена височенним парканом територія, без всякого входу і виходу. Засуджених туди будуть спускати тросом з вертольота, а найголовніше – їжу і засоби для існування їм видаватимуть тільки на 30% терміну їх перебування”, – сказав Парасюк.

Там будуть усі, від голів РДА до Президентів.

Нехай там живуть під відкритим небом і нехай спробують вижити так як зараз виживають люди під час їх правління.

Можливо, хтось скаже, що це негуманно. А я відповім: а гуманно те, що українці мільйонами мігрують за кордон? А гуманно те, що за офіційними даними 1,2 млн українців не доїдають? А гуманно те, що коли кращі з кращих вмирають на війні, а деякі торгує з ворогом?

P.s. Всьому свій час. На все своє справедливість », – резюмував Парасюк.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *